Mobilní telefony > Nokia/Microsoft > Microsoft Lumia 550 Black  

Microsoft Lumia 550 Black  

Microsoft Lumia 550 Black  


Dostupnost:

Skladem na naší provozovně

Cena s DPH:
1.190,- Kč

Popis zboží

 Chcete si užívat možnosti nového operačního systému Windows 10 v cenově dostupném provedení? Pak pro vás Microsoft připravil chytrý telefon Lumia 550, který nijak nezruinuje vaši peněženku, přesto nabízí vše potřebné. Dobrý výkon vám poskytne 4jádrový procesor Snapdragon, rychlé připojení podpora LTE, krásný obraz IPS HD displej a fotografie zaznamenáte 5 Mpix zadní kamerou.

S operačním systémem Windows 10 získáte dobře známé prostředí s aplikacemi a službami, které denně používáte na svém desktopu nebo notebooku. K dispozici máte online úložiště OneDrive,.na kterém můžete bezpečně zálohovat a sdílet dokumenty napříč zařízeními. Díky aplikacím Office snadno upravíte dokumenty na svém telefonu a s Outlook Mail app získáte snadný přístup k emailu. K dispozici máte také řadu dalších aplikací pro volný čas a zábavu.

Pracujte efektivně a bavte se v živých barvách na velkém 5“ IPS displeji. Vaše práce s kancelářskými aplikacemi Office, procházení internetu, prohlížení fotografií i sledování videa bude mnohem pohodlnější díkyvynikajícím pozorovacím úhlům a nádherným barvám. A díky sklu Glance Screen je displej vždy perfektně chráněn.

Představte si, co všechno s ním můžete díky 4jádrovému procesoru podniknout. Hraní her bude brnkačka stejně jako sledování videa, prohlížení fotografií, fotografování, poslouchání hudby, brouzdání po internetu a komunikace se známými přes sociální sítě.

Díky podpoře mobilních sítí LTE máte možnost stahovat data rychlostí až 150 Mb/s a odesílat až 50 Mbit/s. I v terénu tak získáte opravdu vysokorychlostní připojení k internetu.

Telefon přichází s 5 MPix fotoaparátem, který zachytí každý moment ve vysoké kvalitě. S  pěknousvětelností 2.4 a automatickým zaostřováním budou vaše fotografie vždy jasné a ostré. ZaznamenávejteHD videa zadním fotoaparátem nebo využijte přední 2 Mpix kameru pro krásná „selfíčka“.

Windows Maps vám pomohou objevit miliony nových míst, a to jak pěšky, na kole, tak i při cestě autem. Nezáleží na tom, kde právě jste a kam potřebujete vyrazit. Stačí použít mapy na cestě, zadat příkaz a najít místo. S telefonem získáte plnohodnotnou GPS navigaci, která je vždy připravena k pomoci na cestách.
Základ chytrého telefonu Microsoft Lumia 550 tvoří dotykový 4.7\" IPS displej s HD rozlišením 1280 x 720 pixelů. Čtyřjádrový procesor Snapdragon 210 s frekvencí 1,1 GHz v kombinaci 1 GB operační paměti se starají o rychlý chod přístroje, zatímco jeho činnost a správu aplikací zajišťuje systém Windows 10. Pro systém, aplikace a uživatelská data je k dispozici 8 GB vnitřní paměti s možností rozšíření o micro SD kartu. Velmi široké možnosti připojení mohou být realizovány pomocí konektoru microUSB (USB 2.0), 3.5 mm audio jack nebo bezdrátově pomocí Bluetooth 4.1 a WiFi. Nechybí ani modul GPS/Glonass, zadní kamera s rozlišením 5 Mpix a přední 2 Mpix. 
 

Obsah baleni

  • Mobilní telefon
  • Nabíječka
  • Baterie
 

Nabídka nových produktů