Mobilní telefony > BlackBerry > BlackBerry > BlackBerry DTEK60  

BlackBerry DTEK60   

BlackBerry DTEK60  


Dostupnost:

Skladem na naší provozovně

Cena s DPH:
4.990,- Kč

Popis zboží

Kouzlo displeje mobilního telefonu BlackBerry DTEK60 spočívá v moderní technologii, která vyniká realisticky živými barvami a širokými pozorovacími úhly. Díky tomu mohou vaše oči spočinout na 5.5\" obrazovce s vysokým rozlišením 2560 x 1440 (QHD), aniž by došlo k sebemenší deformaci obrazu či barevné reprodukce, ať už se budete dívat odkudkoli. Společně s elegantním tělem tak vytvářejí kombinaci, z které nebudete moci spustit svůj zrak.

Ať už potřebujete vyřizovat pracovní záležitosti, nebo se bavit, vždy se můžete opřít o nadstandardní výkon zajištěný 4jádrovým procesorem taktovaným na frekvenci 2.15 GHz. Telefon BlackBerry DTEK60 dále disponuje operační pamětí o kapacitě 4 GB, zajišťující plynulý chod všech nejčastěji využívaných aplikací.

Probuďte v sobě své umělecké já a zachyťte všechny jedinečné momenty ve vašem životě. O detailní vykreslení fotek bez nutnosti softwarových úprav se stará pokročilý 21Mpx fotoaparát, jímž je BlackBerry DTEK60 vybaven. Kvalitní čip, optika a sofistikovaný systém ostření umožňují fotit i za šera bez nepříjemného šumu či rozmazání.

Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti BlackBerry DTEK60 o bohaté kapacitě 32 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém. Pokud by vám nestačila kapacita vnitřní paměti, můžete úložný prostor telefonu BlackBerry snadno rozšířit pomocí paměťové karty o další desítky GB. Následně lze také na kartu soubory přesunout (včetně podporovaných aplikací), a uvolnit tak potřebné místo v telefonu.

BlackBerry DTEK60 je navržen tak, aby vám skvěle padl do ruky a snadno se ovládal. Tomu odpovídají rozměry telefonu 153.9 mm na výšku, 75.4 mm na šířku, hloubka 6.99 mm a také velmi oblíbená úhlopříčka displeje 5.5\". Díky tomu můžete telefon snadno ovládat jednou rukou a bez potíží se vejde do každé kapsy.

Důležitou roli při výběru telefonu hraje také celková hmotnost, která v případě telefonu BlackBerry DTEK60 činí 135 gramů. To znamená, že ani při dlouhodobé práci s telefonem nebudete v rukou pociťovat únavu a během přenášení po kapsách jej takřka nebudete vnímat.

Operační systém Android vám poskytne naprostou svobodu a umožní nastavit prakticky vše, na co si vzpomenete. Pokud něco nevyhovuje, během vteřiny stáhnete jiný motiv či aplikaci. Android ve verzi 6.0 v datovém terminálu BlackBerry DTEK60 zdobí silná provázanost se všemi službami Google, které usnadňují každodenní činnosti a tím tak pomáhají zvyšovat pracovní efektivitu.

Parametry výrobku:

Značka
Značka BlackBerry
Displej
Velikost (\") 5.5
Rozlišení 2560 x 1440 (QHD)
Dotykový Ano
Paměť
RAM (GB) 4
Velikost (GB) 32
Slot na kartu Ano
Procesor
1. Počet jader celkem 4
2a. Počet jader 2
2b. Frekvence (GHz) 2.15
3a. Počet jader 2
3b. Frekvence (GHz) 1.6
Operační systém
Operační systém Android
Verze systému Android 6.0
Fotoaparát
Rozlišení (MPx) 21
Rozlišení předního \"selfie\" fotoaparátu (MPx) 8
Přisvětlovací dioda Ano
Vlastnosti
Baterie kapacita (mAh) 3000
Funkce Bluetooth, GPS, NFC, Wi-Fi
Konektivita LTE (4G), UMTS (3G)
Konstrukce Dotyková
Použití Smartphone
Rozhraní Jack (3.5mm), USB-C
Typ SIM microSIM
Speciální vlastnosti Čtečka otisku prstů

 

Obsah baleni

  • Telefon
  • USB
  • Nabíječka