Mobilní telefony > BlackBerry > BlackBerry > BlackBerry KEYone Black Edition 4/64GB  

BlackBerry KEYone Black Edition 4/64GB  

BlackBerry KEYone Black Edition 4/64GB  


Dostupnost:

Skladem na naší provozovně

Cena s DPH:
7.260,- Kč

Popis zboží

Profesionálně zabezpečený Android telefon s hardwarovou QWERTY klávesnicí - to je BlackBerry KeyOne. Telefon KeyOne klade obrovský důraz na vaši bezpečnost a soukromí, tak jak bylo vždy u telefonů BlackBerry zvykem. Obsahuje mnoho speciálních opatření pro lepší zabezpečení osobních dat, jako jsou fotografie, zprávy nebo kontakty, dále pak kompletní šifrování paměti nebo aplikaci Password Keeper pro bezpečné uchovávání hesel a dalších osobních záznamů.

KeyOne vám dává pohodlí fyzické klávesnice pro vyšší rychlost a přesnost psaní. Klávesnice podporuje prediktivní zadáváním textu, zvládá scrollování a gesta jako na trackpadu, nebo vám umoýní naprogramování kláves pro rychlé spouštění aplikací. Zažijte nový rozměr textové komunikace, který vám ostatní systémy Android nenabízí.

Ať už jsou to vaše zprávy, komunikace na sociálních sítích, finanční zprávy nebo selfies, pokročilé zabezpečení na HW i SW úrovni vás chrání před malwarem a jakýmikoli pokusy manipulovat s vaším operačním systémem. Můžete si být jisti, že vaše osobní údaje jsou uchovány v tajnosti s řešením DTEK pro Android od BlackBerry. Na první pohled můžete zjistit celkové bezpečnostní hodnocení jak pro přístroj, tak i pro specifické funkce. zabezpečení.

Finger Print Sensor BlackBerry poskytuje zvýšenou bezpečnost pro odblokování telefonu, přístup k heslům a nákupům - a to i s platební službou Android Pay. Můžete přiřadit více otisků prstů, které jsou uloženy a plně šifrovány, což vám poskytuje důvěryhodné zabezpečení.

BlackBerry KeyOne vám poskytne 4.5“ dotykový IPS displej v nezvyklém poměru stran 3:2 s velmi jemným rozlišením 1620 x 1080 bodů, což znamená nepostřehnutelný rastr 433 ppi.Veškerá práce, komunikace i zábava vám nebudou dělat žádný problém.

Telefon vám poskytuje dvě kvalitní kamery, kdy především ta zadní využívá osvědčený snímač Sony, se kterým pořídíte ostré a reálné fotografie s velkým dynamickým rozsahem. Zadní 12 MPx fotoaparát se světelností f2.0, rychlým automatickým zaostřováním PDAF a funkcí HDR zachytí detailní a ostré snímky nebo zaznamená dokonalá videa v rozlišení až Ultra HD. Přední 8 MPx f2.2 fotoaparát s úhlem záběru 84 stupňů je ideální pro „selfíčka“.

Veľkosť: 4.5” , IPS LCD, 433 ppi
Rozlíšenie: 1620×1080

Procesor

Qualcomm® Snapdragon™ 625 Octa-Core 2.0 GHz, 64-bit Adreno 506, 650MHz GPU

Paměť

Velikost RAM: 4 GB
Interní Paměť: 64 GB

Fotoaparát
 • 12 MP fotoaparát s automatickým zaostřováním s velkým obrazovým bodem
 • Nahrávání videozáznamu ve formátu 4K při rychlosti 30 fps
 • Automatické zaostření (PDAF) detekce fází, zámek rychlého zaostření
 • Objektiv HDR s 6 prvky F2.0
 • Dvoubarevný LED blesk – Vylepšené vyvážení barev fotografií
 • 4× digitální zoom
 • Průběžné a dotykové zaostření, detekce obličeje, elektrická stabilizace obrazu
 • Panorama, Burst a živé filtry
 • Vícenásobné snížení intenzity světla
 

Obsah baleni

 • Telefon
 • USB -C kabel
 • Nabíječka