Mobilní telefony > uleFone > uleFone > uleFone U007 PRO Grey  

uleFone U007 PRO Grey  

uleFone U007 PRO Grey  


Dostupnost:

Skladem na naší provozovně

Cena s DPH:
1.390,- Kč

Popis zboží

 UleFone U007 je výborný mobilní telefon kombinující skvělý výkon 4-jádrového procesoru s tenkým designem elegantního těla. Design a výkon doplňuje bohatá výbava v podobě funkce Dual SIM, FullHD kamera a výborný HD displej.

Mobilní telefon UleFone U007 přináší velmi tenké provedení, které pomáhá pohodlnému úchopu telefonu. Zadní matný kryt má na povrchu speciální texturu, která podtrhuje jedinečný vzhled celého mobilního telefonu..


Technologie Dual SIM umožňuje používat v telefonu 2 SIM karty současněbez jejich zdlouhavého vyměňování nebo nutnosti nosit s sebou 2 telefony.

Pro dokonale ostré a osvětlené fotografie i za špatného světla je mobilní telefon vybaven přisvětlovací LED diodou. Pro videohovory nebo pořizování oblíbených selfie fotek je na přední straně mobilního telefonu druhá kamera s rozlišením 5Mpx.

O chod chytrého telefonu U007 se stará výkonný čtyř jádrový procesor MediaTek MT6580A s frekvencí 1.3GHz. V kombinaci s 1GB operační paměti má smartphone dostatek výkonu pro plynulý chod operačního Systému Android ve verzi 6.0 (Marshmallow), hraní moderních 3D her a provoz moderních aplikací.

Vnitřní paměť má kapacitu 8 GB, kterou lze dále rozšířit pomocí microSD paměťových karet až o 32 GB

 

Obsah baleni

  • Mobilní telefon
  • Nabíječka
  • USB kabel