Mobilní telefony > Nokia/Microsoft > Nokia 3.1 Dual SIM Modrá  

Nokia 3.1 Dual SIM Modrá  

Nokia 3.1 Dual SIM Modrá  


Dostupnost:

Skladem na naší provozovně

Cena s DPH:
2.750,- Kč

Popis zboží

 Nokia 3.1 přichází s úžasným 5.2” displejem s poměrem 18:9 a rozlišením HD+ (1440 x 720). Nokia 3.1 má dostatečný výkon pro náročné uživatele díky osmijádrovému procesoru MediaTek MT6750N a 2GB RAM. Interní paměť telefonu je 16GB velká a lze ji rozšířit pomocí microSD karty s kapacitou až 128GB. S fotoaparátem 13MP můžete pořizovat snímky nebo krátká videa na Snapchat, Instagram nebo Facebook (Pokud si nainstalujete tyto aplikace, může dojít ke zpomalení telefonu). Telefon je velmi snadný na ovládání díky chytrému systému Android 8 Oreo (Android One). Nokia 3.1 má výdrž baterie skapacitou 2.990mAh.

Naprosto dostačující zážitek z promítaného obsahu zajistí HD+ IPS displej s úhlopříčkou 5.2 palce, který disponuje sytostí a vysokým kontrastem zobrazovaných barev. Technologie IPS zároveň zajistí lepší čitelnost na ostrém slunci.  

Nokia 3.1 klade důraz na kvalitu zpracování. Tělo telefonu je vyroben z kvalitního materiálu, který doplňuje odolnější sklo řady Corning Gorilla 3. Doporučujeme pro lepší ochranu pořídit tvrzené sklo na displej.

Kompaktní zařízení s maximalizovanou obrazovkou. Poměr stran 18:9 na novém telefonu Nokia 3.1 2018 je perfektní pro co největší využití displeje HD+ 5.2\", když sledujete filmy nebo projíždíte informační kanály – odteď vám na obrazovce prostor chybět nebude.

Nokia 3.1 podporuje sítě 4G LTE a Wi-Fi pro připojení k internetu. Nechybí ani podpora GPS (Glonass/A-GPS) a další.

Samozřejmostí je také spořívý mód baterie, kapacita baterie je 2990mAh a dobíjení pomocí micro-USB konektoru.

 

Obsah baleni

  • Telefon
  • Nabíječka
  • USB kabel
  • sluchátka